Par mums

SIA „Jas Management” īpašnieks veiksmīgi darbojas būvniecībā jau 18 gadus un savā darbības laikā ir uzkrājis nozīmīgu pieredzi.

Veiksmīgā darbošanās vainagojās ar sava uzņēmuma dibināšanu.

 

Mēs nodrošinām profesionālu vispārīgo būvniecības procesu veikšanu un īstenošanu. Uzņēmums nodrošina dažādas nozīmes ēku celtniecību, kā arī specializējas akmens mūra renovācijā.

 

Uzņēmums, „Jas Management” tiecas uzrādīt vislabākos un efektīvākos darba rezultātus. Esam ieinteresēti, lai darbs tiktu paveikts pēc augstākajiem standartiem, tāpēc augstu vērtējam precizitāti, darbi tiek paveikti laicīgi, ievērojot līgumā noteiktos termiņus. Uz visiem celtniecības un remonta darbu veidiem, mūsu kompānija piešķir 2 gadu garantiju.


Mums ir izdevies jau tik īsā laikā, izveidot profesionālu un talantīgu cilvēku komandu, kurā ir augsti kvalificēti dzelzsbetona un metālu konstrukciju montētāji, jumiķi, apdares darbu veicēji, mūrnieki, betonētāji, apmetēji, apzaļumošanas un labiekārtošanas speciālisti, akmens mūra restaurētājs, kā arī sertificēts Darba aizsardzības speciālists.

Mēs nemēdzam mākslīgi sadārdzināt būvniecības procesu klienta nezināšanas dēļ. Vienmēr meklējam piemērotu risinājumu, lai darbi tiktu realizēti atbilstošā kvalitātē un ar optimālu budžetu.Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .